Індексування

 

image.png

 

Clarivate перемістить профілі Publons у Web of Science 18 серпня 2022 року.

Коли Ваш профіль Publons переміститься в Web of Science, Ви зможете:

– Легше керувати своїм профілем. Редагуйте свої дані в одному місці, а не в двох.

– Отримувати сповіщення, коли Вашу роботу цитують. Ви отримуватимете автоматичні сповіщення про цитування публікацій у Вашому профілі, які проіндексовано в основній колекції Web of Science.

– Будете помічені спонсорами та потенційними співавторами. Ваш профіль можна буде знайти в надійній базі даних, якою користуються понад 15 мільйонів дослідників із понад 9000 установ у всьому світі.

– Продовжите використовувати свій профіль, як зазвичай. Обслуговування профіля Publons не буде перервано, і Вам будуть доступні ті самі корисні функції, які допоможуть Вам відстежувати Ваші перевірені рецензії, записи редактора та публікації.

Ваш профіль і надалі буде вільно доступним для всіх онлайн, лише тепер як профіль Web of Science.

Джерелоhttps://publons.com/wos-op/announcement/

publons Компанія PUBLONS була заснована в 2012 році для розгляду стану практики рецензування в науковій комунікації з метою заохочення співробітництва і прискорення наукового розвитку. 

Дослідники всього світу тепер використовують Publons для відстеження своїх публікацій, показників цитування, рецензування та роботи щодо редагування журналів в єдиному, простому у використанні профілі. 
В основі Publons лежить інтеграція з Web of Science, ORCiD і тисячами наукових журналів, щоб Ви могли показати світові більше своїх результатів досліджень.

 researchbib  ResearchBib академічна база даних, яка індексує і забезпечує відкритий доступ до рецензованих журналів, повнотекстових документів та науково-дослідних конференцій. ResearchBib є найбільшою базою даних журналів, які вільно доступні в Інтернеті, що включає в себе опису журналів більш ніж 5400 видавців.

 

 index copernicus Index Copernicus International - це міжнародна платформа для просування наукових досягнень, у тому числі наукових видань. 
 нацбіблвернадського  

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

 googlescholar  

Google Scholar або Google Академія — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.

 openresearcher  

Open Researcher and Contributor ID (ORCID) — відкритий, некомерційний проект для створення та підтримки реєстру унікальних ідентифікаторів дослідників, прозорого способу ув’язки науково-дослідної діяльності та доступу до цих ідентифікаторів. 

 polska nauka Polska Bibliografia Naukowa (PBN) - це портал Міністерства науки та вищої освіти Польщі, на якому збирається інформація про публікації польських учених, польські та міжнародні наукові журнали.
 worldcat  

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. 

 infobaseindex  

InfoBaseIndex являє собою комплексну,багатоцільову базу даних,що охоплює науковулітературу з усього світу.

 cros CrossRef - це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти і т.д.) з тисяч наукових і професійних видавців по всьому світу.
Open Ukrainian Citation Index OUCI Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – це пошукова система та база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що підтримують Initiative for Open Citations. Сервіс OUCI відрізняється тим, що він є повністю некомерційним, тобто доступ до нього безкоштовний та відкритий для всіх.